Pomerania

Interreg V A

logo Interreg V A
Aktualności

Składanie i konsultacja Wniosków FMP – aktualizacja


Szanowni Państwo,

Informujemy, że pracownicy Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomerania do dnia 13.04.2020 roku będą pracować zdalnie.

Nadal jednak będziemy wykonywali swoją pracę. Jesteśmy dostępni pod służbowymi e-mailami i dotychczasowymi numerami telefonów. Codziennie w biurze planowane są dyżury (tel. 91 486 07 38).

Nie zawieszamy możliwości konsultacji i składania nowych wniosków. Konsultacja wniosków odbywać się będzie obecnie drogą elektroniczną. Prosimy o wysyłanie wniosków na adres: ola.warska@pomerania.org.pl lub malgorzata.jez@pomerania.org.pl. Kontakt telefoniczny 91 486 29 10.

Jeśli nie jesteście Państwo w stanie złożyć wniosku w wersji papierowej w siedzibie naszego biura (za pośrednictwem poczty), przyjmowane będą wnioski w drodze elektronicznej (skan wniosku z budżetem i wymaganymi podpisami). Oświadczenie partnerów także może być na obecną chwilę złożone w formie skanu. Dokumenty prosimy wysyłać do opiekuna Państwa wniosku.

Postaramy się na bieżąco zatwierdzać projekty. Odwołane są jednak najbliższe posiedzenia Euroregionalnego Komitetu Sterującego FMP. Decyzje o dofinansowaniu zapadać będą w drodze obiegowej.