Pomerania

Interreg V A

grafika Giełda Partnerów
Aktualności

Serdecznie zapraszamy na polsko-niemiecką giełdę partnerską Euroregionu Pomerania i PRO EUROPA VIADRINA.

Szanowni Państwo,

Euroregion Pomerania i Pro Europa Viadrina organizują wspólnie polsko-niemiecką giełdę partnerską.

Nasze zaproszenie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli samorządów, instytucji, stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych ze wszystkich dziedzin życia społecznego, działających w Krajach Związkowych Brandenburgia, Meklemburgia-Pomorze Przednie oraz w województwie lubuskim i zachodniopomorskim, którzy są zaangażowani lub chcą w przyszłości uczestniczyć w realizacji polsko-niemieckich projektów z unijnym wsparciem z Funduszu Małych Projektów lub Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Przypominamy, iż wytyczne Funduszu Małych Projektów Interreg V A, wdrażanego w naszym Euroregionie, umożliwiają Państwu realizację projektów z udziałem partnera (a tym samym uczestników) z obszaru wsparcia Programu Współpracy Brandenburgia-Polska, który wdrażany jest na obszarze sąsiadującego z nami Euroregionu Pro Europa Viadrina.

Zawarcie nowych znajomości i znalezienie kolejnych partnerów z pewnością przyczyni się do atrakcyjności realizowanych przez Państwa projektów.

spotkanie odbędzie się:
9 listopada 2018 r. w Domu Kultury Küstriner Vorland
Karl-Marx-Straße 36,
15328 Küstriner Vorland
(mapka dojazdu: https://www.kulturhaus-kuestriner-vorland.de/kontakt/)
w godzinach od 10:00 do 15:00.

Po wykładzie na temat działań marketingowych dla samorządów i organizacji pozarządowych oferujemy Państwu możliwość bezpośredniej rozmowy i nawiązania kontaktów z przedstawicielami instytucji z polsko-niemieckiego pogranicza. Dodatkowo przez cały czas trwania spotkania będzie istniała możliwość uzyskania informacji dotyczących możliwości dofinansowania projektów ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz z Funduszu Małych Projektów ramach Programόw Współpracy INTERREG V A Brandenburgia-Polska 2014-202 oraz Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2014-2020.

Językami wydarzenia są polski i niemiecki, zapewnione jest tłumaczenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do dnia 05.11.2018r. za pomocą załączonego formularza lub online.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty podróży i ewentualnego zakwaterowania ponoszą uczestnicy.

Giełda partnerska odbędzie się przy wsparciu Ministerstwa Edukacji, Młodzieży i Sportu Brandenburgii oraz w ramach projektu „Coaching VIADRINA“, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia-Polska 2014-2020.

Program

Anmeldeformular_formularz_zgloszeniowy_9.11.2018