Pomerania

Interreg V A

Aktualności

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w naszych szkoleniach!

Styczeń i początek lutego był bardzo pracowitym miesiącem dla szczecińskiego biura Funduszu Małych Projektów Interreg V A. W ciągu miesiąca odbyło się dziesięć szkoleń informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów, którzy chcą realizować polsko-niemieckie projekty przy wsparciu z FMP.
Podczas spotkań informowaliśmy jakie są zasady wsparcia, jak należy wypełnić wniosek i jak go rozliczyć. W szkoleniach wzięło udział 550 osób.

Dzięki współpracy z samorządami oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie, przeprowadziliśmy szkolenia w następujących miastach: Myśliborzu, Kamieniu Pomorskim, Świnoujściu, Wałczu, dwukrotnie w Koszalinie, Nowogardzie, Kołobrzegu, Stargardzie i Szczecinie. Przed nami jeszcze kolejne szkolenia m.in. w Cedyni i Gryfinie.

Poniżej znajdziecie Państwo materiały ze szkoleń.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem przez nas spotkania informacyjnego dotyczącego Funduszu Małych Projektów na terenie gminy czy powiatu, prosimy o kontakt pod adresem nabor@pomerania.org.pl. Ze wsparcia w ramach Funduszu Małych Projektów mogą korzystać m.in. jednostki administracji państwowej, regionalnej i lokalnej, instytucje im podległe, szkoły, przedszkola, organizacje pozarządowe.

Jednocześnie przypominamy, iż trwa nabór ciągły na składanie wniosków w ramach FMP Interreg V A. Zapraszamy Państwa do konsultacji pomysłów na projekty.

Konsultacje projektów:

Aleksandra Warska
ola.warska@pomerania.org.pl
91 486 29 10

Julia Leśniewska
julia.lesniewska@pomerania.org.pl
91 486 08 23