Zapraszamy do konsultacji projektów w ramach FMP Interreg V A

Zapraszamy do konsultacji projektów w ramach FMP Interreg V A

Pracownicy Biura FMP udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących możliwości dofinansowania projektów w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg V A. Doradztwo ma na celu wsparcie w przygotowaniu wniosku zgodnie z nowymi wymogami w zakresie realizacji projektów, a także pomoc w nawiązywaniu współpracy między polskimi i niemieckimi partnerami. Aktualnie trwa proces konsultacji projektu pn. „Fundusz Małych Projektów Interreg V A komunikacja-integracja-współpraca” na lata 2016-2022. Projekt będzie realizowany wspólnie z partnerem niemieckim Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V i stanowi kontynuację Funduszu Małych Projektów IVA. Więcej o FMP znajdziecie Państwo tutaj W celu umówienia się na spotkanie doradcze, prosimy o kontakt z Aleksandą Warską, tel. 91 486 91 78, ola.warska@pomerania.org.pl więcej

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera!

W związku z powstaniem nowej strony internetowej związanej z wdrażaniem projektu Fundusz Małych Projektów Interreg V A, zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego newslettera FMP. Dzięki temu otrzymywać będziecie Państwo aktualności związane z naborami wniosków czy szkoleniami. Tych Państwa, którzy byli już zapisani do newslettera, dotyczącego poprzedniego okresu programowania, prosimy o ponowną rejestrację. więcej

 

Polsko – Niemiecka giełda partnerstwa 09.11.2018

Szanowni Państwo,

w dniu 9. listopada 2018 r.  Euroregiony Pomerania i PRO EUROPA VIADRINA organizują w Domu Kultury w Küstrin Kietz giełdę partnerską polsko-niemieckiej współpracy transgranicznej.

Impreza ta skierowana jest do wszystkich podmiotów, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń i innych niepaństwowych inicjatyw ze wszystkich obszarów życia społecznego w Krajach Związkowych Brandenburgia, Mecklemburgia-Pomorze Przednie oraz w województwach Lubuskim i Zachodniopomorskim, które są zaangażowane lub chcą w przyszłości uczestniczyć w realizacji projektów w obszarze współpracy polsko-niemieckiej w Euroregioniach Pomerania i/lub PRO EUROPA VIADRINA.

Mamy nadzieję, iż impreza umożliwi uczestnikom wzajemne poznanie się i wymianę informacji na temat możliwości realizacji wspólnych projektów dofinansowanych z Funduszu Małych Projektów i Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Przypominamy, iż obecne wytyczne Funduszu Małych Projektów dają możliwość realizacji projektu z udziałem partnera z naszego sąsiedniego Euroregionu – PRO EUROPA VIADRINA.

Prosimy Państwa o zarezerwowanie tego terminu i o rozpowszechnienie tej informacji w Państwa instytucji lub przesłanie jej dalej do innych potencjalnie zainteresowanych.
Program i formularz zgłoszeniowym zostaną udostępnione wkrótce.