Pomerania

Interreg V A

logo Interreg (flagi polska i niemiecka)
Aktualności

Polsko – Niemiecka giełda partnerstwa 09.11.2018

Szanowni Państwo,

w dniu 9. listopada 2018 r.  Euroregiony Pomerania i PRO EUROPA VIADRINA organizują w Domu Kultury w Küstrin Kietz giełdę partnerską polsko-niemieckiej współpracy transgranicznej.

Impreza ta skierowana jest do wszystkich podmiotów, przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń i innych niepaństwowych inicjatyw ze wszystkich obszarów życia społecznego w Krajach Związkowych Brandenburgia, Mecklemburgia-Pomorze Przednie oraz w województwach Lubuskim i Zachodniopomorskim, które są zaangażowane lub chcą w przyszłości uczestniczyć w realizacji projektów w obszarze współpracy polsko-niemieckiej w Euroregioniach Pomerania i/lub PRO EUROPA VIADRINA.

Mamy nadzieję, iż impreza umożliwi uczestnikom wzajemne poznanie się i wymianę informacji na temat możliwości realizacji wspólnych projektów dofinansowanych z Funduszu Małych Projektów i Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Przypominamy, iż obecne wytyczne Funduszu Małych Projektów dają możliwość realizacji projektu z udziałem partnera z naszego sąsiedniego Euroregionu – PRO EUROPA VIADRINA.

Prosimy Państwa o zarezerwowanie tego terminu i o rozpowszechnienie tej informacji w Państwa instytucji lub przesłanie jej dalej do innych potencjalnie zainteresowanych.
Program i formularz zgłoszeniowym zostaną udostępnione wkrótce.