Pomerania

Interreg V A

logo Interreg (flagi polska i niemiecka)
Aktualności

Konsultacje z rozliczania projektów FMP – dla wnioskodawców z decyzją o zatwierdzonym projekcie

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na indywidualne konsultacje nt. zasad realizacji i rozliczania projektów FMP w celu prawidłowego przygotowania dokumentacji rozliczeniowej projektów zatwierdzonych w lipcu br. do dofinansowania w ramach „Funduszu Małych Projektów Interreg V A Komunikacja-Integracja-Współpraca” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie /Brandenburgia/Polska oraz budżetu państwa.
Konsultacje z Beneficjentami odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia (Al. Wojska Polskiego 184 c/15 w Szczecinie, sala konferencyjna). Na spotkaniu przedstawimy Państwu informacje dotyczące promocji projektów, zasad ponoszenia wydatków zgodnie z prawem krajowym i unijnym oraz opisywania dokumentów finansowych. Ponadto zaprezentujemy podstawowe dokumenty niezbędne do rozliczenia projektu oraz udzielimy wszelkich wskazówek.
Jednocześnie przypominamy o prawidłowym oznakowaniu miejsc wydarzeń/spotkań oraz podaniu do opinii publicznej informacji o dofinansowania projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia Polska oraz budżetu państwa. Plakaty z logo Programu Interreg V A można pobrać na miejscu w Biurze FMP. W przypadku jakichkolwiek zmian w harmonogramie projektów proszę nas na bieżąco informować.
W sprawie konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 91 48 60 823 lub 91 88 11 720.
Wskazówki do rozliczania projektu
Serdecznie zapraszamy!