Zapraszamy do konsultacji projektów w ramach FMP Interreg V A

Zapraszamy do konsultacji projektów w ramach FMP Interreg V A

Pracownicy Biura FMP udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących możliwości dofinansowania projektów w ramach Funduszu Małych Projektów Interreg V A. Doradztwo ma na celu wsparcie w przygotowaniu wniosku zgodnie z nowymi wymogami w zakresie realizacji projektów, a także pomoc w nawiązywaniu współpracy między polskimi i niemieckimi partnerami. Aktualnie trwa proces konsultacji projektu pn. „Fundusz Małych Projektów Interreg V A komunikacja-integracja-współpraca” na lata 2016-2022. Projekt będzie realizowany wspólnie z partnerem niemieckim Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V i stanowi kontynuację Funduszu Małych Projektów IVA. Więcej o FMP znajdziecie Państwo tutaj W celu umówienia się na spotkanie doradcze, prosimy o kontakt z Aleksandą Warską, tel. 91 486 91 78, ola.warska@pomerania.org.pl więcej

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera!

W związku z powstaniem nowej strony internetowej związanej z wdrażaniem projektu Fundusz Małych Projektów Interreg V A, zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego newslettera FMP. Dzięki temu otrzymywać będziecie Państwo aktualności związane z naborami wniosków czy szkoleniami. Tych Państwa, którzy byli już zapisani do newslettera, dotyczącego poprzedniego okresu programowania, prosimy o ponowną rejestrację. więcej

 

Konkurs filmowy „Rozwój współpracy polsko-niemieckiej w rejonie Odry i Morza Bałtyckiego”

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konkursie filmowym „Rozwój współpracy polsko-niemieckiej w rejonie Odry i Morza Bałtyckiego” i nadsyłania filmów przedstawiających projekty realizowane w ramach wsparcia z Programu INTERREG. W ten sposób nasz Program będzie miał swój wkład w tegoroczny „Europejski Dzień Współpracy“ (EC Day 2018). Najlepsze filmy zostaną nagrodzone i zaprezentowane na Konferencji Rocznej Programu.

Celem konkursu filmowego jest wyraziste przedstawienie efektów Programu INTERREG VA w następujących zakresach tematycznych projektów: gospodarka i nauka, infrastruktura i transport, współpraca instytucji, edukacja, ochrona środowiska i przywrócenie bioróżnorodności, turystyka, zdrowie, kultura. Z pewnością realizowane przez Państwa “małe projekty” mają ogromny wpływ na rozwój naszego pogranicza.

Organizatorem konkursu jest Wspólny Sekretariat (WS) Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska.

Filmy można nadsyłać od od 23 kwietnia 2018 do 17 sierpnia 2018 (data wpływu do WS).

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa pomysły!

Regulamin konkursowy oraz formularze znajdują się tutaj:

EC-Day_2018_konkurs_filmowy_regulamin_PL-2

EC-Day_2018_konkurs_filmowy_formularz_zgloszeniowy.docx-1

Konkurs jest finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.